TAJA334K035TNJ
MFR.Part #
TAJA334K035TNJ
JLCPCB Part #
C7118291
Description
-55℃~+125℃ 15Ω@100kHz 330nF 35V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS