TAJA334K035HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJA334K035HNJ
JLCPCB Part #
C5975592
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 15Ω@100kHz 330nF 35V ±10% 1206 Tantalum Capacitors