TAJA226K010RNJV
MFR.Part #
TAJA226K010RNJV
JLCPCB Part #
C7118283
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 3Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS