TAJA226K006ANJ
MFR.Part #
TAJA226K006ANJ
JLCPCB Part #
C7357121
Description
-55℃~+125℃ 22uF 3Ω@100kHz 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS