TAJA225M020SSJV
MFR.Part #
TAJA225M020SSJV
JLCPCB Part #
C17666761
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 5.3Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS