TAJA225M010ANJ
MFR.Part #
TAJA225M010ANJ
JLCPCB Part #
C5975584
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 7Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS