TAJA225K020TNJ
MFR.Part #
TAJA225K020TNJ
JLCPCB Part #
C6546666
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 5.3Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS