TAJA225K016TNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJA225K016TNJ
JLCPCB Part #
C7395781
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 6.5Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS