TAJA225K010RNJV
MFR.Part #
TAJA225K010RNJV
JLCPCB Part #
C7395779
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 7Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS