TAJA224K035HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJA224K035HNJ
JLCPCB Part #
C6546661
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 18Ω@100kHz 220nF 35V ±10% 1206 Tantalum Capacitors