TAJA156M010TNJ
MFR.Part #
TAJA156M010TNJ
JLCPCB Part #
C6328896
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 3.2Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS