TAJA155K035TNJ
MFR.Part #
TAJA155K035TNJ
JLCPCB Part #
C7118262
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 35V 7.5Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS