TAJA155K025TNJ
MFR.Part #
TAJA155K025TNJ
JLCPCB Part #
C5793609
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 25V 7.5Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS