TAJA155K020TNJ
MFR.Part #
TAJA155K020TNJ
JLCPCB Part #
C7062005
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 20V 6.5Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS