TAJA106K016RNJV
MFR.Part #
TAJA106K016RNJV
JLCPCB Part #
C5128386
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 3Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS