TAJA106K016ANJ
MFR.Part #
TAJA106K016ANJ
JLCPCB Part #
C7061993
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 3Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS