TAJA105M035SNJ
MFR.Part #
TAJA105M035SNJ
JLCPCB Part #
C5954528
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 7.5Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS