TAJA105M025TNJ
MFR.Part #
TAJA105M025TNJ
JLCPCB Part #
C5793601
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 8Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS