TAJA105M016RNJV
MFR.Part #
TAJA105M016RNJV
JLCPCB Part #
C17349246
Description
-55℃~+125℃ 11Ω@100kHz 16V 1uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS