TAJA105K035SNJ
MFR.Part #
TAJA105K035SNJ
JLCPCB Part #
C7061989
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 7.5Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS