TAJA105K020ANJ
MFR.Part #
TAJA105K020ANJ
JLCPCB Part #
C7395773
Description
-55℃~+125℃ 1uF 20V 9Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS