TAJA105K016RNJV
MFR.Part #
TAJA105K016RNJV
JLCPCB Part #
C7357056
Description
-55℃~+125℃ 11Ω@100kHz 16V 1uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS