TAJA104K050RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJA104K050RNJ
JLCPCB Part #
C1952815
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100nF 22Ω 50V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS