TAJA104K050HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJA104K050HNJ
JLCPCB Part #
C5793599
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100nF 22Ω@100kHz 50V ±10% 1206 Tantalum Capacitors