TACR475M010ATA
MFR.Part #
TACR475M010ATA
JLCPCB Part #
C5954510
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 6Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS