TACR475K010F
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACR475K010F
JLCPCB Part #
C1962609
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 6Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS