TACR335K010R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACR335K010R
JLCPCB Part #
C1962058
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 5Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS