TACR226K006XTA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACR226K006XTA
JLCPCB Part #
C5975533
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 22uF 5Ω 6.3V ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS