TACL684K010XTA
MFR.Part #
TACL684K010XTA
JLCPCB Part #
C5793579
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 680nF 7.5Ω@100kHz ±10% 0603 Tantalum Capacitors ROHS