TACL475K004XTA
MFR.Part #
TACL475K004XTA
JLCPCB Part #
C6278143
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 4.7uF 4V 7.5Ω@100kHz ±10% 0603 Tantalum Capacitors ROHS