TACL225M010ATA
MFR.Part #
TACL225M010ATA
JLCPCB Part #
C1961400
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 7.5Ω ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS