TACK225M006QTA
MFR.Part #
TACK225M006QTA
JLCPCB Part #
C1952909
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 2.2uF 6.3V ±20% 0402 Tantalum Capacitors ROHS