TACH106M010ATA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACH106M010ATA
JLCPCB Part #
C1961481
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 5Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS