TACB476K010XTA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACB476K010XTA
JLCPCB Part #
C7395703
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 1Ω@100kHz 47uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS