TACA336M010ATA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACA336M010ATA
JLCPCB Part #
C6546544
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 1Ω@100kHz 33uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS