T4ZG476K015CRLB4900
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
T4ZG476K015CRLB4900
JLCPCB Part #
C1955089
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 275mΩ@100kHz 47uF ±10% 2711 Tantalum Capacitors ROHS