SV01GC331KAR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
SV01GC331KAR
JLCPCB Part #
C1648574
Package
Plugin,P=4.32mm
Description
2kV 330pF 4.32mm X7R ±10% 插件,P=4.32mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS