SR405A473JAR-NR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
SR405A473JAR-NR
JLCPCB Part #
C1646774
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
47nF 5.08mm 50V C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS