SR307C333KAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
SR307C333KAA
JLCPCB Part #
C1642908
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
33nF 5.08mm 500V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS