SR305E185MAR
MFR.Part #
SR305E185MAR
JLCPCB Part #
C1645641
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.8uF 5.08mm 50V Z5U ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS