SR305C105KAR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
SR305C105KAR
JLCPCB Part #
C444741
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1uF 3.81mm 5.08mm 50V 7.62mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS