SR297C682KAA
MFR.Part #
SR297C682KAA
JLCPCB Part #
C1639844
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 500V 6.8nF X7R ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS