SR221E223MAR
MFR.Part #
SR221E223MAR
JLCPCB Part #
C1632329
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
100V 22nF 6.35mm Z5U ±20% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS