SR215A180JAA
MFR.Part #
SR215A180JAA
JLCPCB Part #
C1633163
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
18pF 5.08mm 50V C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS