SR212A6R8CAR
MFR.Part #
SR212A6R8CAR
JLCPCB Part #
C1639259
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 5.08mm 6.8pF C0G 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS