SR212A1R8CAR
MFR.Part #
SR212A1R8CAR
JLCPCB Part #
C1639277
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.8pF 200V 5.08mm C0G 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS