SR211C393KAR
MFR.Part #
SR211C393KAR
JLCPCB Part #
C1633146
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 39nF 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS