SR211C273KAR
MFR.Part #
SR211C273KAR
JLCPCB Part #
C1633149
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 27nF 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS