SR211C104KARTR1
MFR.Part #
SR211C104KARTR1
JLCPCB Part #
C597669
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 100nF 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS