SR211A560JAA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
SR211A560JAA
JLCPCB Part #
C1635487
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 56pF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS